Enter your keyword

Inwestycje

Informacje dla inwestorów REdiscover w Gospodarstwie Rybackim „Rózin”

Czy zastanawiałeś się kiedyś jaka jest najlepsza dla Ciebie inwestycja, nie wymagająca Twojego zaangażowania, bez ryzyka, a do tego przyjazna dla Twojej rodziny i przyjaciół? Czy wiesz że istnieje taki sposób inwestowania, który pozwala Ci pomnożyć pieniądze wielokrotnie szybciej niż w banku?

Dowiedz się więcej o sprzedaży mobilnych domów modułowych REdiscover w systemie condo i wolności finansowej. Poznaj warunki na jakich oferujemy współpracę.

1. Co to jest system condo w sprzedaży domów modułowych REdiscover?

System condo to inwestycja polegająca na zakupie, całorocznego mobilnego domu modułowego od REdiscover, przy jednoczesnym podpisaniu długoterminowej umowy najmu z Gospodarstwem Rybackim „Rózin”, gwarantującym wypłatę stałego czynszu za najem, przez cały okres obowiązywania umowy.

Zarządzaniem obiektu, a więc m. in. pozyskiwaniem gości hotelowych, sprzątaniem, drobnymi naprawami i remontami, zajmuje się Gospodarstwo Rybackie „Rózin”. Dzięki temu zupełnie nie angażujesz swojego czasu, a Twoje pieniądze pracują za Ciebie, dając Ci całkowitą wolność finansową.

Kupując dom modułowy REdiscover w systemie condo, inwestujesz w wykończony i kompleksowo wyposażony mobilny dom modułowy, znajdujący się na terenie kompleksu „Rózin”, w Dubiu, koło Krzeszowic.

2. Wynagrodzenie właścicieli domu modułowego REdiscover w systemie condo.

Wynagrodzeniem właścicieli domów modułowych REdiscover, jest czynsz wynikający z wieloletniej umowy najmu zawartej pomiędzy Gospodarstwem Rybackim „Rózin”, a nabywcą mobilnego domu modułowego, dający stałą stopę zwrotu z inwestycji. Gwarantowana stopa zwrotu z inwestycji wynosi 9% w skali roku, z zainwestowanego kapitału netto. Należny czynsz zostanie wypłacony właścicielowi domu modułowego REdiscover przez cały okres trwania umowy w kwartalnych okresach rozliczeniowych.

3. Pobyty właścicielskie w kompleksie „Rózin”.

Chcesz spędzić czas z przyjaciółmi, zrobić prezent rodzinie? Nic prostszego. Zarabiaj na wynajmie domu modułowego a jednocześnie z niego korzystaj! Gwarantujemy w ramach swojej umowy rozwiązanie nazywane „pobytem właścicielskim”. Dzięki niemu będziesz mógł skorzystać z zakwaterowania we własnym domu modułowym, nacieszyć się atrakcyjną lokalizacją, bogatą infrastrukturą turystyczną i nowoczesnym, luksusowym wyposażeniem wnętrza.

Pobyt właścicielski trwa 14 dni w roku. Przy czym jest to 7 dni w pierwszej połowie oraz 7 dni w drugiej połowie roku.

Aby zagwarantować wolne miejsca gościom Gospodarstwa Rybackiego Rózin, okresy w najwyższym sezonie turystycznym, a więc przerwy świąteczne i okresy wakacyjne, są wyłączone z „pobytów właścicielskich”.

4. Koszty właścicieli domów modułowych REdiscover w Gospodarstwie Rybackim.

Nabywając wybrany mobilny dom modułowy stajesz się jego właścicielem i jednocześnie dzierżawcą gruntu na którym stoi. Po Twojej stronie pozostaje jedynie do zapłaty ubezpieczenie domu modułowego oraz zryczałtowany podatek dochodowy. To są jedyne koszty jakie poniesiesz!

5. Czas trwania umowy

Umowę zawieramy na okres 10 lat, z możliwością przedłużenia umowy o kolejne lata na tych samych warunkach.

Tak długa umowa najmu daje każdemu inwestorowi bezpieczeństwo inwestycyjne i stałe warunki rentowności w całym okresie trwania umowy.

W każdym momencie podczas trwania umowy najmu, jak i po jej zakończeniu, na życzenie właściciela, mobilny dom modułowy na terenie kompleksu „Rózin”, może być odkupiony przez REdiscover po cenie zagwarantowanej, równej cenie zakupu.

6. Ceny inwestycji i sposób finansowania w kompleksie „Rózin”.

Cena gotowego, kompletnie wyposażonego do zamieszkania, mobilnego domu modułowego REdiscover, wraz z kosztem dzierżawy działki w kompleksie „Rózin”, wynosi odpowiednio. Dom jednomodułowy, 2 osobowy o powierzchni całkowitej 18m2, to 159'000 zł netto. Dom dwumodułowy, 4 osobowy o powierzchni całkowitej 34,6 m2, to 249'000zł netto.

Dla klientów instytucjonalnych, istnieje możliwość finansowania leasingiem operacyjnym, bez wkładu własnego.

Jeśli jednak nadal samodzielne inwestowanie w system condo REdiscover w Gospodarstwie Rybackim „Rózin” jest wciąż poza Twoim zasięgiem, a zgromadzone środki nie wystarczą na zakup domu modułowego, wychodzimy z innowacyjną ofertą, naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów. Wystarczy już zainwestować kwotę 83 tys. zł netto kupując 1/3 udziałów w domu modułowym REdiscover w systemie condo na terenie kompleksu „Rózin”, na tych samych warunkach inwestycyjnych i biznesowych co standardowa oferta, aby uzyskać stopę zwrotu 8% z zainwestowanego kapitału netto.

Nasze plany rozwojowe

1. Renowacja Domku myśliwskiego

Renowacja zabytkowego budynku w stylu szwajcarskim, wybudowanego na zlecenie rodziny Potockich w końcu XIX wieku, który w okresie PRL’u został przejęty wraz z całą Pstrągarnią przez państwowe przedsiębiorstwo. Jako kolejni właściciele chcielibyśmy przywrócić jego pierwotny wygląd, a w jego wnętrzu stworzyć muzeum / miejsce pamięci, przybliżające historię regionu wraz z lokalnymi atrakcjami.

2. Rozbudowa części restauracji

Założenie gastronomii plenerowej serwującej tutejsze regionalne produkty

3. Domki na wynajem

Całoroczne domki na wynajem do dyspozycji naszych Gości

4. Źródło wody

Udostępnienie do spożycia wody źródlanej z Groty Miłości

5. Rozbudowa infrastruktury

Budowa funkcjonalnych obiektów gospodarczych dla Pstrągarni (patroszarnia i wędzarnia ryb)

6. Wędkarstwo

Udostępnienie łowiska rybnego dla celów rekreacyjnych